Psychoterapia grupowa

Psychoterapia to wprowadzanie zmiany w życiu w ten sposób, że poznajemy siebie, lepiej rozumiemy swoje uczucia, odkrywamy to, co dla nas ważne w relacjach z innymi ludźmi. Przez lepsze rozeznanie w nas samych możemy czerpać z życia więcej satysfakcji, zwłaszcza ze związków, przyjaźni, więzi z bliskimi – możemy te więzi kształtować w zgodzie z naszą osobowością, potrzebami i pragnieniami, uczestniczyć w nich pełniej i cieszyć się nimi. Jeżeli zajmowanie się tym wydaje Ci się warte zaangażowania i wysiłku, zapraszamy do udziału w spotkaniach grupy psychoterapeutycznej, stanowiącej doskonałe środowisko do pracy nad sobą.

Sesje odbywają się co tydzień, w środy w godzinach 18:00-20:00 w siedzibie Fundacji Dobrostanu Ogólnego na ul. Flory 1 m. 8 w pobliżu Placu Unii Lubelskiej.

Grupa ma charakter długoterminowy, to jest – nie ma wyznaczonego kresu działania. Dołączyć można na minimum rok, na tak długo, jak to będzie Ci potrzebne.

Dołączenie do grupy poprzedzają konsultacje z psychoterapeutami prowadzącymi grupę, w czasie których omawiamy to, jak ta konkretna grupa może przydać się w Twoim życiu. W trakcie konsultacji wyjaśniamy kwestie związane z zasadami obowiązującymi w grupie: przede wszystkim dotyczy to poufności spotkań i deklaracji obecności na możliwie wszystkich sesjach.

Grupę prowadzi Michał Czernuszczyk z Fundacji DO z osobą współprowadzącą.

Comiesięczna opłata za udział w grupie wynosi 500 zł i może zmieniać się raz w roku w zależności od sytuacji gospodarczej.

Zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie telefoniczne i umówienie się na konsultację z prowadzącym – tel. 604 656 692.