Terapia rodzin i par

Prowadzimy konsultacje i terapię par formalnych i nieformalnych oraz rodzin. Jak w przypadku praktycznie każdej formy terapeutycznej, konsultacja jest elementem koniecznym, pozwalającym omówić motywacje i oczekiwania pacjentów, ich wyobrażenia, w jaki sposób terapia ma pomóc. Sama terapia może rozpocząć się wtedy, gdy tak pacjenci, jak i terapeuci wiedzą, po co i na jakich warunkach ma toczyć się dalsza rozmowa.

Poniżej opisujemy sposób naszej pracy. Prosimy o zapoznanie się z nim wszystkie osoby, które mają zamiar wziąć udział w konsultacji. Ponieważ informacji jest dużo, prosimy o ich przeczytanie możliwie wcześnie, by każde z Państwa mogło podjąć przemyślaną decyzję lub zwrócić się do nas z pytaniami (kontakt@do-fundacja.pl).

Tutaj mogą dowiedzieć się Państwo, jak przebiega konsultacja par i rodzin w Fundacji DO. Z kolei adeptów psychoterapii, chcących wziąć udział w obserwacji pracy z parami i rodzinami, prosimy o przeczytanie tego dokumentu.

Organizacja spotkania rodzinnego z udziałem zespołu odzwierciedlającego jest skomplikowana, dlatego dostępnych terminów jest mało. Zależy nam więc, by potwierdzili Państwo gotowość uczestnictwa przez dokonanie opłaty za udział w spotkaniu. Prosimy o wniesienie opłaty co najmniej 7 dni przed wyznaczonym terminem spotkania i przesłanie potwierdzenia majlem na adres: kontakt@do-fundacja.pl Numer konta Fundacji Dobrostanu Ogólnego to 13 1140 2004 0000 3402 7904 7011. Brak potwierdzenia później niż 7 dni przed konsultacją będzie dla nas sygnałem, że możemy ten termin proponować innym chętnym, a więc że może on już nie być dla Państwa dostępny.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie:

Zapraszamy.